Kurumsal

Daha ileriye ve mükemmeliyete doğru bir adım.

Kalite Politikamız ve Şirketimizi Yakından İnceleyin

Şirket Profili

TÜREKİM ENDÜSTRİYEL YAĞLAR LTD. ŞTİ.  olarak başta metal işleme yağları olmak üzere endüstriyel yağlar, kimyasal maddeler ve yüksek performans yağları sektöründe hizmet vermektedir.

Satışını yapmakta olduğumuz ürün grupları dünyanın her ülkesinde birçok sektörün ihtiyacına yönelik olarak üretilmekte ve geliştirilmektedir. Çok çeşitli sektörlerde ve dünyanın çoğu ülkesinde faaliyet gösteren markalarımızın bizlere yaptığı tecrübe paylaşımları sayesinde müşterilerimize en uygun hizmeti vermeye gayret göstermekteyiz.

Amacımız; bireysel, başlangıç seviyesindeki kullanıcılardan; kurumsal, profesyonel seviyedeki taleplere kadar her seviyedeki müşterimize uzman danışmanlar ile mühendislik çözümler üretmek. Sunduğumuz çözümlerde kaliteyi, verimliliği ve ulaşılabilirliği en üst seviyeye çıkararak her yerde daima ulaşılabilen bir çözüm ortağınız olmaktır.

Her türlü Endüstriyel Yağ ve Kimyevi Madde  ihtiyacınızda, kalite, güvenilirlik ve dakiklikten endişe etmeden tecrübenin hizmete dönüşümünü siz de yaşayın.

Kalite Politikamız

Uluslar arası platformlarda kendi ile yarışan ,vizyonu ile paralel, müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına, müşterilerine her alanda arge / hizmet / danışmanlık hizmeti vermek, bu kalite yaklaşımını ise dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmek en büyük kalite yaklaşımımızdır.

Yüzey aşındırıcıları sektöründe kısaca sanayi yağları sektöründe rekabetçi pozisyonunu, arge faliyetlerinde yenilikçi ve teknolojik yatırımlarını çevre bilinciyle, üretim esnasında su, enerji, yağlama sarfiyatlarını asgariye indirecek nitelikte üretim yapmak, tedarikçi bulmak diğer bir kalite felsefemizdir.

Türekim olarak istenen kalitede hizmet vermesi için temel bileşenler; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin yetkinlik düzeyi olarak tanımlanmıştır.

Devamı

Vizyon ve Misyon

Vizyonumuz :

Yağmala ve kesici takımlar sektöründe çevreye duyarlı sistemler kurarak sürdürülebilir gelecek için firmalara ve topluma katkıda bulunmak.

 

 

Misyonumuz:

Sektörde faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası firmalara yenilikçi, çevreci bir anlayışla, gelişmiş teknolojileri kullanarak, etkin ve verimli sistemler üreten, kuran ve servis hizmetleri veren öncü bir firma olmaktır.

Devamı