Kalite Politikamız

Uluslar arası platformlarda kendi ile yarışan ,vizyonu ile paralel, müşteri odaklı yaklaşımı ile çözüm ortaklarına, müşterilerine her alanda arge / hizmet / danışmanlık hizmeti vermek, bu kalite yaklaşımını ise dünya çapında kabul görmüş standartlarda hayata geçirmek en büyük kalite yaklaşımımızdır.

Yüzey aşındırıcıları sektöründe kısaca sanayi yağları sektöründe rekabetçi pozisyonunu, arge faliyetlerinde yenilikçi ve teknolojik yatırımlarını çevre bilinciyle, üretim esnasında su, enerji, yağlama sarfiyatlarını asgariye indirecek nitelikte üretim yapmak, tedarikçi bulmak diğer bir kalite felsefemizdir.

Türekim olarak istenen kalitede hizmet vermesi için temel bileşenler; güncel teknolojilerle geliştirilen yaratıcı çözümler ve ekibin yetkinlik düzeyi olarak tanımlanmıştır.

Turekim sistematik olarak çevre ve müşterinin değerlerine yönelik yürütmeye kararlıdır.

Felsefemizi oluşturan etkenler dört ana başlık olarak sunulmaktadır:

1

Kalite

Satışını yapmakta olduğumuz ve tedarikçilere adımıza ürettirdiğimiz tüm ürünler kalite politikası çerçevesinde üretilmekte ve asla kaliteden ödün verilmemektedir.

2

Fiyatlandırma

Öncelikli prensibimiz satışını yapmakta olduğumuz ürünlerin fiyat / kalite oranına dikkat ederek müşterilerimize en uygun çözümü sunmaktır.

3

Güvence

Turesin olarak tavsiye bulunduğumuz tüm ürünlerin güvencesi tarafımızca verilmektedir.

4

Tedarik

Tüm ürünlerimiz firmamıza ait 700m2 depo alanda stoklu olarak satılmaktadır. Çok nadir ürünler tedarikçi firmadan direk nakledilmektedir.